EnglishGermanGreekTurkish

HAKKIMIZDA

Kurucumuz Av. Soner AKGÜL 16 yıldır avukat olarak Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmet vermiştir. Avukatlığın yanında, şirket yöneticiliği, üniversite ve sivil toplum  örgütlerinde eğitmen ve yönetici olarak görev yapmıştır. İstanbul’da başlayan faaliyetlerinin ardından İzmir Dikili’de de bir hukuk bürosu açan Av. Soner AKGÜL şu anki görevine İstanbul ve İzmir odaklı olarak devam etmektedir.  

Büro olarak Dikili’deki büromuz ve İstanbul’daki çözüm ortaklarımız ile geniş kapasiteli hizmet verme imkanını elimizde bulundurmaktayız.

Büromuz bugüne kadar çalıştığı tüm müvekkillerine sağladığı memnuniyet ile kazandığı güvenin haklı gururunu yaşamaktadır. Büromuzun öncelikli prensibi müvekkillerin tüm süreçlerle ilgili olarak aydınlatılması üzerine kuruludur.  Avukatlığın çözüm üretme sanatı olduğuna inanan büromuz müvekkillerini alternatif çözüm süreçlerine yönlendirerek, sonuca giden en ucuz ve en hızlı yöntemi müvekkillerine sunmaktadır.  

Büromuz verdiği hizmeti değişen hukuk normlarına ve dış etkenlere göre sürekli biçimde güncellemektedir. Bilgi güncellemesi ile müvekkillerimizin değişen şartlara göre önlem alabilmeleri sağlanmakta ve mağduriyetlerin önüne geçilmektedir.

Büromuz Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Rekabet Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Tahkim, İş Hukuku ve  Sigorta Hukuku gibi birçok alanda müvekkillerine hizmet vermektedir.